Portadoor

 

Od svého vzniku Porta sleduje několik cílů, z nichž prvním cílem byla účast na transformaci vzhledu polských bytů a vytváření nových estetických návyků v souladu s globálními tendencemi.

Tomuto cíli sloužil rozvoj nabídky interiérových dveří z lisovaných desek, se zajímavou škálou vzorů a rozmanitostí barev. Tyto dveře jsou vyráběny ve všech rozměrech používaných ve stavebnictví.

Vysoké estetické hodnoty Porta dveří jsou výsledkem vysoké kvality výroby dveří, zajímavého designu a speciální technologie dýhování hran a těsnění zárubní zvyšuje jejich funkčnost o zaručený tichý chod a těsnost.

Souběžně s dynamickým rozvojem firma rozšířila svůj sortiment výrobků o ploché interiérové dveře, lakované a laminátové, které odpovídají dnešním architektonickým požadavkům obytných a veřejných budov.

Firma Porta přináší na polský trh řadu inovativních řešení. K těmto novinkám patří regulované obložkové zárubně Porta-System, které změnily konečnou úpravu místností. Porta je také prvním výrobcem na polském trhu kompletních dveřních systémů pro veřejné budovy, které splňují různé požadavky na výstavbu, včetně speciálních požadavků, jak normy akustické izolace nebo požární odolnosti. Přes tyto rozdíly, jednotlivé druhy dveří daného dveřního systému jsou jednotné ve vnějším vzhledu a nijak se neliší od ostatních dveří v místnosti.